|
Panowie i Panie, ponieważ temat zaczyna przypominać kiepską gazetę reklamową a najczęściej pisanymi tu postami są : ..bilet kupię nie ważne gdzie, pisać szybko na GG” (czasem zastanawiam się czy wszyscy wiedzą, z kim jest ten mecz)
Wprowadzamy zasadę.
Nowych użytkowników forum tj. – junior member uprasza się o nie pisanie postów informujących że koniecznie muszą iść na najbliższy mecz i w związku z tym koniecznie muszą kupić bilet i koniecznie potrzebują o tym porozmawiać na GG ewentualnie na priv.
Zasada ta nie dotyczy osób zarejestrowanych na forum przed 1 stycznia 2009.
Osoby nierespektującego tego zalecenia będą mogły przez tydzień odpocząć od forum
|