Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
1160
26.05.2009, 22:44
pchelcok
napisał(a):
piszę pytanie w imieniu kolegi, który dostał bana
podobno napisał: "sprzedam wejście na mecz ze Śląskiem na sektor E z karnetu" w :
Sprzedam, kupię, zamienię ... bilety, karnety, akcesoria kibica.
Jego pytanie: "dlaczego ja otrzymałem bana a inne osoby piszące o sprzedaży biletów nie otrzymały"
Jego login: Kaleta1906
mam nadzieję że nie dostanę bana za to pytanie
Kolega Kaleta 1906 vel Mati Gdów przed chwilą dostał odpowiedź za co ma bana.
...
nieczytelny
...
Romy S.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romy S.
Znajdź inne posty napisane przez Romy S.