Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1160
Stary 26.05.2009, 22:44
pchelcok napisał(a):Wyświetl post
piszę pytanie w imieniu kolegi, który dostał bana

podobno napisał: "sprzedam wejście na mecz ze Śląskiem na sektor E z karnetu" w :Sprzedam, kupię, zamienię ... bilety, karnety, akcesoria kibica.

Jego pytanie: "dlaczego ja otrzymałem bana a inne osoby piszące o sprzedaży biletów nie otrzymały"
Jego login: Kaleta1906

mam nadzieję że nie dostanę bana za to pytanie
Kolega Kaleta 1906 vel Mati Gdów przed chwilą dostał odpowiedź za co ma bana.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując