Wyświetl pojedynczy post
pchelcok
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1159
Stary 26.05.2009, 22:37
piszę pytanie w imieniu kolegi, który dostał bana

podobno napisał: "sprzedam wejście na mecz ze Śląskiem na sektor E z karnetu" w :Sprzedam, kupię, zamienię ... bilety, karnety, akcesoria kibica.

Jego pytanie: "dlaczego ja otrzymałem bana a inne osoby piszące o sprzedaży biletów nie otrzymały"
Jego login: Kaleta1906

mam nadzieję że nie dostanę bana za to pytanie
Jestem kibicem, będę kibicem,
nie chce z kibicem po meczu dzielić się zniczem.
Nie chcę zostać z niczym, niczym żołnierz bez broni.
Chcę honoru bronić, lecz jako samuraj nie ronin...

...

ACAB
Odpowiedz cytując