piszę pytanie w imieniu kolegi, który dostał bana
podobno napisał: "sprzedam wejście na mecz ze Śląskiem na sektor E z karnetu" w :
Sprzedam, kupię, zamienię ... bilety, karnety, akcesoria kibica.
Jego pytanie: "dlaczego ja otrzymałem bana a inne osoby piszące o sprzedaży biletów nie otrzymały"
Jego login: Kaleta1906
mam nadzieję że nie dostanę bana za to pytanie
