rav napisał(a):

|
Trochę sobie w moderatorskim gronie rozmawiamy na ten temat, jak dojdziemy do ostatecznego wniosku, to wejdzie w życie. Może jeszcze pójdą bany
|
Moją intencją było tylko uzyskanie informacji na temat biletów na Legię i tamtej akcji, a nie jakaś zemsta na tych, którzy teraz chcą kupić/sprzedać bilet. Osobiście jestem zwolennikiem teorii o wolnym przepływie dóbr (także biletów, także na tym forum).(Mogę jeszcze zrozumieć banowanie za zakładanie nowych tematów i nabijanie postów, ale nie jak ktoś grzecznie zapyta, w odpowiednim miejscu o możliwość zakupu/sprzedaży biletu). Dziękuję, do widzenia.