Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 26.05.2009, 21:08
mic napisał(a):Wyświetl post
rav, jezeli nie ma w opcjach forum, to wystarczy dopisanie odpowiedniej linijki kodu, lub dwoch i powinno zalatwic sprawe.

Programista?


EDIT: A ja jestem programistą zawodowo, mam wykształcenie i kwalifikacje w tym kierunku. Wystarczające, żeby zareagować tak, jak zareagowałem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.05.2009 o godz. 21:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując