mic napisał(a):

|
rav, jezeli nie ma w opcjach forum, to wystarczy dopisanie odpowiedniej linijki kodu, lub dwoch i powinno zalatwic sprawe.
|
Programista?
EDIT: A ja jestem programistą zawodowo, mam wykształcenie i kwalifikacje w tym kierunku. Wystarczające, żeby zareagować tak, jak zareagowałem.