|
Kolego mic zluzuj z tonem bo prezentujesz jakas dziwna zyczeniowo-oskarzycielska postawe " jestem uzutkownik forum i mi sie wszystko nalezy, a moderatorzy sa po to zeby mnie draznic". Po pierwsze nie masz prawa bez powodu odnosic sie do innych userow i modow takim tonem, a po drugie nic w ten sposob nie osiagniesz.
|