Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1146
Stary 26.05.2009, 20:59
Kolego mic zluzuj z tonem bo prezentujesz jakas dziwna zyczeniowo-oskarzycielska postawe " jestem uzutkownik forum i mi sie wszystko nalezy, a moderatorzy sa po to zeby mnie draznic". Po pierwsze nie masz prawa bez powodu odnosic sie do innych userow i modow takim tonem, a po drugie nic w ten sposob nie osiagniesz.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując