Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 26.05.2009, 20:27
Obudziłem się i stwierdziłem, że palić nie będę... Raz, że szkoda zdrowia, a dwa że kasy na to w **** za przeproszeniem idzie. Trzeba samemu sobie odpowiedzieć na pytanie "czy chce sie dalej truć". Żadne plastry, tabletki, tylko postanowienie... Ale takie mocne... Nie jakieś .......enie, tylko szczere i pewne NIE! Raz a porządnie... Powodzenia rzucającym! NO i za mnie trzymajta kciuki Pozdrawiam
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując