Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9945
Stary 26.05.2009, 19:44
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamietam to za sam awans do grumy LM UEFA placi 3,5 mln euro, potem dochodzi kasa za transmisje tez nie male
Zgadza się, w przeliczeniu było to zawsze ok 16mln złotych. Do tego dochodzi 700tys euro za każdy remis i 1,5mln za zwycięstwo (przynajmniej tak było jakieś 2 lata temu).
Odpowiedz cytując