saklak1906 napisał(a):

|
Z tego co pamietam to za sam awans do grumy LM UEFA placi 3,5 mln euro, potem dochodzi kasa za transmisje tez nie male
|
Zgadza się, w przeliczeniu było to zawsze ok 16mln złotych. Do tego dochodzi 700tys euro za każdy remis i 1,5mln za zwycięstwo (przynajmniej tak było jakieś 2 lata temu).