Robinho napisał(a):

Takie coś na futbolnecie napisano:
Nie da się ukryć, że trochę prawdy w tym jest, ale takie listy i tak nic nie zmienią.
|
Zwykłe pieniactwo jakiegoś kolesia. Krytyka krytyką, ale facet posunął się co najmniej o jeden krok za daleko w sposobie formułowania swoich zarzutów. Poza tym widać, że nie ma bladego pojęcia o tym o czym pisze, bo ten słaby anderlecht, to najmocniejszy Anderlecht mijającej dekady, a może w całej ich historii występów w LM. Do tego Wisłę dopadły wtedy kontuzje. Z Panathinaikosem mieliśmy mocną pakę i byliśmy o krok od awansu, nie przeszliśmy ze względu na błąd sędziego i błędy Majdana. Walka z Realem czy Barceloną- to śmieszne, nas nie stać na transfery, które wydatnie poprawiłyby nasze szanse w takiej konfrontacji.
Kordel_Walker napisał(a):

Czyli mamy:
-10 mln za prawa tel.
-3,25 mln za granie w ekstraklasie
-3,89 mln za 27 relacji od c+
|
Boże, czytanie ze zrozumieniem, to chyba jest nawet na teście gimnazjalnym. Jak byk stoi napisane, że te 3,25 i 3,89 to składowe wcześniej podanej sumy w wysokości 10 mln złociszy. Nie są to może pieniądze, za które możnaby zaszaleć, ale na pewno nasz budżet wydatnie się powiększył.