Temat
:
Motocykle i wszystko co z nimi związane.
Wyświetl pojedynczy post
kms
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
36
26.05.2009, 15:13
Mowicie ze na 1000 mozna sie zabic ? Mozesz na 80 nie wrocic do domu jak pajace z puszek nie patrza w lusterka...
Jak ktos siedzi w temacie to pewnie juz wie co sie stalo wczoraj na trasie Wieliczka-Niepolomice..
WISŁA KRAKÓW !
kms
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kms
Znajdź inne posty napisane przez kms