Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9932
Stary 26.05.2009, 15:05
w poprzednich sezonach z tego co pamiętam to za grę w grupie w LM i odpadnięcie z ostatniego miejsca drużyny mogły wyciągnąć kolo 7 - 8 mln euro! <łącznie z prawami TV i reklamami>
Ale nie wiem jak jest teraz w końcu mamy kryzys gospodarczy;p


Odpowiedz cytując