Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
barcho
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
2526
26.05.2009, 13:52
Na miejscu Bednarza zainteresował bym się Rafałem Gikiewiczem, może jeszcze od razu nie nadaje się do pierwszej drużyny Wisły, ale w przyszłości może być z niego świetny bramkarz.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7869
barcho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barcho
Znajdź inne posty napisane przez barcho