Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2523
Stary 26.05.2009, 11:59
Na tym filmiku ten bramkarz nie pokazał niczego szczególnego , częściej ratowała go poprzeczka , może raz ładnie obronił ale wg mnie przeciętny. Co innego Paulista - wymiatał w tamtym meczu , szkoda że nie przedłużyliśmy z nim kontraktu bo mielibyśmy dziś dobrego przebojowego z niezłym dryblingiem skrzydłowego.
Odpowiedz cytując