|
Na tym filmiku ten bramkarz nie pokazał niczego szczególnego , częściej ratowała go poprzeczka , może raz ładnie obronił ale wg mnie przeciętny. Co innego Paulista - wymiatał w tamtym meczu , szkoda że nie przedłużyliśmy z nim kontraktu bo mielibyśmy dziś dobrego przebojowego z niezłym dryblingiem skrzydłowego.
|