Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 26.05.2009, 11:57
bello napisał(a):Wyświetl post
hej jest przwidziana po meczu feta mistrzowska na rynku? o ktorej godzinie mniej wiecej
A my już zdobyliśmy Mistrzostwo?
Bo do niego daleka droga, a już pare cudów w piłce było i obyśmy nie musieli odwoływać pełnej ceremonii wraz z wywozem pirotechniki z Reymonta.
Odpowiedz cytując