bello napisał(a):

|
hej jest przwidziana po meczu feta mistrzowska na rynku? o ktorej godzinie mniej wiecej
|
A my już zdobyliśmy Mistrzostwo?
Bo do niego daleka droga, a już pare cudów w piłce było i obyśmy nie musieli odwoływać pełnej ceremonii wraz z wywozem pirotechniki z Reymonta.