|
Senior Member
Offline
|
#1642

26.05.2009, 11:30
|
maciekwisla napisał(a): 
Przepraszam z góry forumowych krzykaczy ale mam pytanie czy są jeszcze bilety w kasach?
Nie doszukałem sie oficjalnego komunikatu.
|
NIe ma
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_ze_slaskiem/
|
|