Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1642
Stary 26.05.2009, 11:30
maciekwisla napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam z góry forumowych krzykaczy ale mam pytanie czy są jeszcze bilety w kasach?
Nie doszukałem sie oficjalnego komunikatu.
NIe ma
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_ze_slaskiem/
Odpowiedz cytując