Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 26.05.2009, 11:26
#**SnaKe**# napisał(a):Wyświetl post
z jakiej to racji Legia będzie przed nami? skoro liczą się bezpośrednie wyniki to jesteśmy przed Legią (2:1 tam i 1:0 u nas) Tylko Lech może nas wyprzedzić. (Poza tym o czym my mówimy... mamy Mistrza )

chodzi o małą tabelkę między trzema zainteresowanymi drużynami:
Gdy wszystkie trzy zespoły zakończą sezon z taką samą ilością punktów, zadecyduje mała tabela złożona ze spotkań pomiędzy nimi. Tu najlepszy jest :

1. Lech (zwycięsto i remis z Wisłą oraz dwa remisy z Legią = 6pkt.),
2. druga jest Legia (zwycięstwo i porażka z Wisłą oraz dwa remisy z Lechem = 5pkt.),
3. a trzecia Wisła (zwycięstwo i porażka z Legią oraz porażka i remis z Lechem = 4pkt.).
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując