Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Niemiec
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1634
26.05.2009, 10:46
Herbi zobacz gdybys kupil karnet a nie dalbys rady isc na jakis mecz to bys sprzedal na ten wybrany mecz tak czy siak bys nadal mial karnet i wybralbys na co masz isc w tym wypadku Slask.
Niemiec
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemiec
Znajdź inne posty napisane przez Niemiec