Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9921
Stary 26.05.2009, 10:27
Rob_Zombie napisał(a):Wy¶wietl post
Jak będzie dobry to co za problem?
Pamietasz ostatnie okienko transferowe? Przewinelo sie 20 bramkarzy z Indonezji i Nepalu a na runde wiosenna i tak wyszlismy starym bramkarskim skladem. No ale raz na 10 lat trafi sie slepej kurze ziarno. I jak czytam "obserwowalismy go wczesniej" to smieje sie do rozpuku. Tych wczesniejszych tez obserwowalismy a wyjezdzali od nas po 24 godzinach treningu
Odpowiedz cytuj±c