Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9915
Stary 26.05.2009, 09:48
Jednorazowy skok do LM to jakieś 5 - 6 mln E licząc już z dochodami z biletów. Do tego jeszcze promocja piłkarzy i szansa sprzedania ich za grubą kasę. Przy obecnym kursie to jakieś 25 mln zł czyli 1/3 długu Wisły. Nawet jakbyśmy mieli się wczołgać do LM i przegrać tam 6 meczów to trzeba to zrobić.

A co do inwestycji to uważam, ze powinniśmy rozsądnie wzmocnić zespół czyli 2 zawodników za kilkaset tysięcy euro, ze 2 od Peralty z Ameryki Południowej, i do tego może kogoś z karta na ręku na duży kontrakt da się namówić.

A najważniejszym transferem będzie przedłużenie umowy z Maćkiem Skorżą zważywszy na to, że może się upomnieć o niego kadra.
Odpowiedz cytując