Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8233
Stary 26.05.2009, 08:41
re_set napisał(a):Wyświetl post
gdzies wyzej pisalam na co patrzec.
z tych dwoch lepszy bedzie- moim zdaniem- L310W. Przede wszystkim ogniskowa i odpowiednik dla 35mm lepsze, poza tym czulosc iso tez ok, reszta 'dodatkow' typu programy lampy, nagrywanie filmow itd standardowa jak w kompaktach.

co do samsungow sie nie wypowiem, fotografuje dwoma nikonami- s 80 i drugim, kompaktem z serii coolpix. Z obydwu jestem zadowolona, wiec akurat nikony moge z czystym sumieniem polecac. Moze np cos takiego- http://www.nokaut.pl/aparaty-cyfrowe...ctDescriptions ?
Witam, faktycznie pisałaś. Przepraszam nie zauważyłem.
Aparat ma być dla żony. Która głownie patrzy tylko na wygląd, ja wolalbym połączyć wygląd z czymś porządnym.

Do czego aparat? Do normalnych zdjęc. Na wakacjach, iprezach itp.
Obecnie mamy coś takiego Pentax Optio 60 i najbardziej co nas wkurza to gdy robi zdjęcie trzeba złapać zielone światełko, na czerwonym nie da się zrobić oraz zdjęcia z lampą nie wychodzą najlepiej. Od znajomych widzieliśmy zdjęcia z lapmą i są lepsze.

Cena tak do 550 złotych.

Czyli mówisz, że z tych wszystkich najlepszy L310W ? A jak sie prezentuje Olympus FE-3010 Pytam z ciekawosći bo miałem w planach go kupić, ale żonie się tył aparatu nie spodobał.

Ja przy kupnie patrzyłem najbardziej na ilość MP oraz na wyświetlacz aby był 2.7
Reszta to dla mnie niestety czarna magia, dlatego bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując