Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2517
Stary 26.05.2009, 07:55
A mam pytanie : Po co nam nowy bramkarz skoro Mariusz broni coraz lepiej ? I do tego mamy dobrego Cebanu i Kurto jak wielu o nim mówi : Najlepszy materiał na następnego Kuszczaka czy tez Boruca.
Ja skupił bym sie bardziej żeby kupic dobrego napastnika czyt. bramkosztrzelnego.
Środek pomocy jest zapełniony. Może jednego na skrzydło A jeżeli chodzi o obrone to jeden stoper i jeden boczny.

Podsumowując :

Bramkarzy : mamy dobrych ( za dwa lata podejrzewam że jeszcze lepszych i to bez wzmocnień)
Numer jeden : Pawełek
Numer dwa : Kurto i Cebanu a za rok oni będą grali w pierwszym składzie

Środek obrony
Głowacki i Marcelo + niewiem kto może być na ich poziomie ale dlatego potrzebne wzmocnienie.

Boczni obrońcy :
Singlar i Piotr Brożek + jedno wzmocnienie + czasami Diaz + jakiś z młodej ekstraklasy

Środek pomocy
Garguła, Sobolewski, Jirsak, Diaz + paru zawodników mamy na zmiane

Skrzydła
Małecki, Łobodziński, Gołoś? + dwóch zawodników młodej

Napastnicy :
Ćwielong + Leszczak + Małecki + Boguski + Niedzielan ?Paru młodych i jedno potężne wzmocnienie

Podsumowując:
Trzeba przesunąc trzech , czterech zawodników ME do zespołu głównego. (Kupić) Zdobyć trzech zawodników z pola do wzmocnień . A do młodej ekstraklasy kupić z pięciu, sześciu nowych zawodników
Odpowiedz cytując