Marszałek napisał(a):

Niemniej ciesze się z mistrzostwa, które jest bardzo blisko, niż z faktu,że teoretycznie mamy łatwiejszą drogę do LM.
|
Mam dokładnie tak samo - najpierw chcę mistrza, później byłbym bardzo zadowolony gdyby udało nam się awansować do grupy nowej uefy - LM? - fajnie by było ale wiemy że jeśli już będą zmiany w składzie to raczej na gorzej i przyznam szczerze że wole 6 emocjonujących meczy w uefie niż wtopę za wtopą w LM