Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 26.05.2009, 00:22
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Niemniej ciesze się z mistrzostwa, które jest bardzo blisko, niż z faktu,że teoretycznie mamy łatwiejszą drogę do LM.
Mam dokładnie tak samo - najpierw chcę mistrza, później byłbym bardzo zadowolony gdyby udało nam się awansować do grupy nowej uefy - LM? - fajnie by było ale wiemy że jeśli już będą zmiany w składzie to raczej na gorzej i przyznam szczerze że wole 6 emocjonujących meczy w uefie niż wtopę za wtopą w LM
94 - Allah Akbar!!