martin_TSW napisał(a):

|
Ciekawe, że 30 minut przed zamknięciem WŚ było kilkaset biletów, a informację o braku biletów podali dopiero o 20:41. Tak duża ilość posiadanych kart kibiców też wydaje się być wątpliwa. Mogli napisać oficjalnie ile faktycznie jest biletów dostępnych w kasach dla zwykłych kibiców.
|
Tak się składa, że ludzie tworzący oficjalną stronę Wisły też mają dom, też czasem chcą coś zjeść ;-) Informację o 400 biletach dostaliśmy chwilę przed 17 wychodząc do domów. Jak już do nich dotarliśmy, wrzuciliśmy informację.
Zamiast doszukiwać się spisku, proponujemy wyrobić sobie karty kibica ;-)
Pozdrawiamy,
Biuro Prasowe Wisły