Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Biuro Prasowe
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 25.05.2009, 22:42
martin_TSW napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, że 30 minut przed zamknięciem WŚ było kilkaset biletów, a informację o braku biletów podali dopiero o 20:41. Tak duża ilość posiadanych kart kibiców też wydaje się być wątpliwa. Mogli napisać oficjalnie ile faktycznie jest biletów dostępnych w kasach dla zwykłych kibiców.
Tak się składa, że ludzie tworzący oficjalną stronę Wisły też mają dom, też czasem chcą coś zjeść ;-) Informację o 400 biletach dostaliśmy chwilę przed 17 wychodząc do domów. Jak już do nich dotarliśmy, wrzuciliśmy informację.

Zamiast doszukiwać się spisku, proponujemy wyrobić sobie karty kibica ;-)

Pozdrawiamy,
Biuro Prasowe Wisły
Biuro Prasowe Wisły Kraków
Odpowiedz cytując