Pero napisał(a):

Ktoś powie że po raz kolejny narzekam, mimo że mam bilet. Niestety z dystrybucja biletów nie jest w porządku. Tak jest w przypadku biletów do FC oraz do zwykłych kibiców
|
wez pod uwage, ze teraz jeszcze pula biletow-poza FC- byla przeznaczona dla Slaska. Gdy gralismy z Legia, nikt Warszawiakow na trybuny nie zapraszal
