Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1615
Stary 25.05.2009, 22:41
Pero napisał(a):Wyświetl post

Ktoś powie że po raz kolejny narzekam, mimo że mam bilet. Niestety z dystrybucja biletów nie jest w porządku. Tak jest w przypadku biletów do FC oraz do zwykłych kibiców
wez pod uwage, ze teraz jeszcze pula biletow-poza FC- byla przeznaczona dla Slaska. Gdy gralismy z Legia, nikt Warszawiakow na trybuny nie zapraszal
Ostatnio edytowane przez re_set : 25.05.2009 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując