kaspric napisał(a):

Jak Piast będzie chciał komuś pomóc, to na pewno nie Górnikowi. To tak, jakby Lechia pomagała Arce.
|
Jesteś pewien? Wielu piłkarzy Piasta już jest przymierzanych do gry w przyszłym sezonie w Górniku (Wilczek, Glik) - warunek - Górnik musi się utrzymać. A i działacze Piasta chętnie sprzedadzą do Górnika kolejnych piłkarzy - pieniądze dla nich to podstawa egzystencji klubu. Ponadto to nie kibice grają a piłkarze! Ja tam bardziej obstawiam że Piast będzie chciał pomóc Górnikowi niż odpuści Lechii.