Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ero
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1596
Stary 25.05.2009, 21:40
Widze że tutaj żadnego handlarza biletów nie znajdę jutro na RR22 trzeba się wybrać i szukać koników! myślicie że będą?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kupie 2 bilety dowolny sektor byle ten sam gg:1429115
Odpowiedz cytując