1) Nie da sie zablokowac mozliwosci zakladania nowych tematow przez nowych uzytkownikow ? Pytanie to pojawialo sie czesto, jednak do tej pory pozostalo bez odpowiedzi
Dzisiaj juz chyba z 20 powstalo bezsensownych.
2)
orzeu napisał(a):

|
W handlu biletami chodzilo o to ze pojawialo sie codziennie milion osob z ktorych kazda zakladala 2 miliony tematow o tym ze chce kupic bilet bo mu bardzo zalezy albo sprzedac po okazyjnej cenie za milion dolarow. Forum sie nie dalo czytac, wiekszosc z was nie widziala tych tematow i postow bo szybko byly kasowane.
|
Wiec czym sie rozni sytuacja przed meczem z Legia, od obecnej ?

------
3) Lepiej zajrzec do tematu "Bilety", rozgoryczeni atakuja...