Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 25.05.2009, 21:10
1) Nie da sie zablokowac mozliwosci zakladania nowych tematow przez nowych uzytkownikow ? Pytanie to pojawialo sie czesto, jednak do tej pory pozostalo bez odpowiedzi

Dzisiaj juz chyba z 20 powstalo bezsensownych.

2)
orzeu napisał(a):Wyświetl post
W handlu biletami chodzilo o to ze pojawialo sie codziennie milion osob z ktorych kazda zakladala 2 miliony tematow o tym ze chce kupic bilet bo mu bardzo zalezy albo sprzedac po okazyjnej cenie za milion dolarow. Forum sie nie dalo czytac, wiekszosc z was nie widziala tych tematow i postow bo szybko byly kasowane.
Wiec czym sie rozni sytuacja przed meczem z Legia, od obecnej ?
------

3) Lepiej zajrzec do tematu "Bilety", rozgoryczeni atakuja...
Ostatnio edytowane przez mic : 25.05.2009 o godz. 21:33.
Odpowiedz cytując