Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 25.05.2009, 21:08
Ja mam pytanie do Moderatorów: czy teraz nie powinny iść bany za oferty w sprawie biletów? (przed meczem z Legią wszędzie i wszystkich ew. banowaliście).
Sorry za OT i bez napinki

EDIT:
Cytat:
...Po 30 brali!!!!!!!!!!!
A podobno na jedna karte miał iść jeden bilet... Więc jak to było?! niech odp ktos zorientowany
Ostatnio edytowane przez masterlag : 25.05.2009 o godz. 21:11.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując