Ja mam pytanie do Moderatorów: czy teraz nie powinny iść bany za oferty w sprawie biletów? (przed meczem z Legią wszędzie i wszystkich ew. banowaliście).
Sorry za OT i bez napinki
EDIT:
Cytat:
|
...Po 30 brali!!!!!!!!!!!
|
A podobno na jedna karte miał iść jeden bilet... Więc jak to było?!


niech odp ktos zorientowany
