Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 25.05.2009, 20:28
Szczerze mówiąc zaczyna mnie juz denerwowac czytanie tego tematu...
Mistrzem Polski to my będziemy dopiero w sobote po 18:45. Czy ta zasada co będzie w tym roku będzie tylko na rok że piszecie że to jedyna taka szansa ? Bo wydaje mi sie że to będzie trwała zasada.