Temat
:
Wydrukować, w szatni powiesić !
Wyświetl pojedynczy post
Serafa
Member
Od: 01.2003
Skąd: Besanowo 1212
Offline
#
154
25.05.2009, 20:23
A mecze pewnie będą na stadionie Śląskim, wiec nie jawi się to tak różowo.
Serafa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Serafa
Znajdź inne posty napisane przez Serafa