Wyświetl pojedynczy post
Serafa
Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Besanowo 1212

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 25.05.2009, 20:23
A mecze pewnie będą na stadionie Śląskim, wiec nie jawi się to tak różowo.