|
W handlu biletami chodzilo o to ze pojawialo sie codziennie milion osob z ktorych kazda zakladala 2 miliony tematow o tym ze chce kupic bilet bo mu bardzo zalezy albo sprzedac po okazyjnej cenie za milion dolarow. Forum sie nie dalo czytac, wiekszosc z was nie widziala tych tematow i postow bo szybko byly kasowane.
Zreszta ja osobiscie stalem obok akcji z biletami, niech sie wypowiedza osoby ktore podjely decyzje o ostrych restrykcjach za handel.
|