Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1135
Stary 25.05.2009, 19:55
W handlu biletami chodzilo o to ze pojawialo sie codziennie milion osob z ktorych kazda zakladala 2 miliony tematow o tym ze chce kupic bilet bo mu bardzo zalezy albo sprzedac po okazyjnej cenie za milion dolarow. Forum sie nie dalo czytac, wiekszosc z was nie widziala tych tematow i postow bo szybko byly kasowane.

Zreszta ja osobiscie stalem obok akcji z biletami, niech sie wypowiedza osoby ktore podjely decyzje o ostrych restrykcjach za handel.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując