Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
polonek3
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
2513
25.05.2009, 18:55
a po za tym ten Balic wolałby na pewno walczyć o Ligę Mistrzów , niż kisić się w w 13 drużynie ligi greckiej
polonek3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do polonek3
Znajdź inne posty napisane przez polonek3