Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WLD-SZRW
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
1539
25.05.2009, 18:49
Popieram , najlepiej w parku jordana
albo postawic rusztowanie za ogrodzeniem na dawnym C , wtedy nie musieliby wszyscy stać na ogrodzeniu.
WLD-SZRW
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WLD-SZRW