Temat
:
[29. kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, sobota 23.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
BeKSa59
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
718
25.05.2009, 18:32. Jest OK !
Bracia spokojnie w sprawie różnych komentarzy na naszym forum , przecież żyjemy w Polsce .
Nikt rozsądny nie narzeka a dla takich melanży chce się żyć pomimo że rzadko się w lidze spotykamy!
Pozdrawiam z Wejherowa (powoli zdrowieję )
Do zobaczenia
BeKSa59
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BeKSa59
Znajdź inne posty napisane przez BeKSa59