Wyświetl pojedynczy post
BeKSa59
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#718
Stary 25.05.2009, 18:32. Jest OK !
Bracia spokojnie w sprawie różnych komentarzy na naszym forum , przecież żyjemy w Polsce .
Nikt rozsądny nie narzeka a dla takich melanży chce się żyć pomimo że rzadko się w lidze spotykamy!
Pozdrawiam z Wejherowa (powoli zdrowieję )
Do zobaczenia
Odpowiedz cytując