Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
Od: 08.2006
Offline
#
2507
25.05.2009, 16:59
http://transfermarkt.de/de/spieler/5...eu/profil.html
- kontrakt mu się kończy, tylko pytanie ile by chciał zarabiać?
Jedno jeszcze jest zastanawiające dlaczego praktycznie co rok zmienia klub?
Powód: Dopisanie zdania
Ostatnio edytowane przez dzamp : 25.05.2009 o godz. 17:02.
dzamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzamp
Znajdź inne posty napisane przez dzamp