|
Ja bym sie zastanowił nad takimi piłkarzami: (podaje kopaczy ktorzy wg mnie wyrozniaja sie w polsce)
Bramkarze
-kasprzik
-stachowiak
-gikiewicz
-cierzniak
Obroncy
-glik
-sasin
-hernani
-jodlowiec -raczej niemozliwe...
Pomocnicy
-gol
-bracia garncarczyk -raczej niemozliwe...
-pawlowski
-grosicki
-ew. kascelan
-golinski
-cetnarski na lawe? chociaz rok wypozyczenia dalej w gksie
Napastnicy
-milcanski
-smektala
-zielinski
-nowak
Podana lista jest lista graczy ktorych moglem obserowac w tv lub na zywo i mozna bylo w nich zobaczyc albo potencjal na dobrego gracza albo juz dobrego gracza.
|