Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8210
Stary 25.05.2009, 16:33
zakk napisał(a):Wyświetl post
jakie polecacie kluby/puby w centrum żeby zarezerwować stolik na finał LM?
Klub Studio ul. Budryka - Miasteczko Studenckie AGH

lub większy format:

http://www.multikino.pl/krakow/aktua...okaz,1702.html
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując