Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zakk
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
8208
25.05.2009, 16:23
jakie polecacie kluby/puby w centrum żeby zarezerwować stolik na finał LM
?
zakk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zakk
Znajdź inne posty napisane przez zakk