Wyświetl pojedynczy post
jaitylkoja
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 25.05.2009, 16:22
Tak, najpierw trzeba dojść do IV rundy. W III widzę takie potęgi jak APOEL i Salzburg. Może załóżmy od razu, że IV runda to będzie sukces? Nic oczywiście w LM nie jest łatwe, ale takie kluby jakie są w III rundzie po prostu musimy ograć, nie ma innej możliwości. Nie mówię o lekceważeniu ich, ale nie dajmy się zwariować. Jakbyśmy w tym roku trafili na Olimpiakos albo Slavie w III rundzie LM zamiast Barcelony to byśmy całowali Platiniego i mówili że juz jesteśmy w fazie grupowej, a teraz jak na nie trafimy to znów będzie "niepomyślne losowanie" itd.
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..