Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.05.2009, 16:18
a tutaj wycinek z powtórki z meczu 11v11, biegałem gdzieś w obronie po stronie fioletowych
- http://www.youtube.com/watch?v=TmpqBwE_C20

w 4 dywizji, a od tej każdy zaczyna, można grac tylko 3 a-side i 5 a-side, czyli 3v3 i 5v5, dopiero od 3 dywizji można grać wszystko [7v7 i 11v11]
Odpowiedz cytując