Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 25.05.2009, 15:20
Wróciłem przed chwilą z Wiślackiego Świata z kumplem.. o 16.00 kupowałem bilet na B ( są też na A ) . Sprzedający mówił że jeszcze sporo jest biletów i jutro będą w sprzedaży jeszcze.. Więc kupować
Odpowiedz cytując