wszystko opisalem w pierwszym poscie

gramy mecze 3v3 [bramkarz jest AI] ktore trwaja 20min, gra polega na tym, ze 'sterujesz' tylko swoją postacią na boisku [gameplay to dobrze ukazuje]
terminarz i lige oraz puchar ligi juz przygotowalem, jak zbierze sie wystarczajaca ilosc osob wtedy wszystko rozpiszę [brakuje jeszcze 1 osoby]
najlepiej to sciagnac gre, napisac do mnie na gg, umowic sie w wirtualnym swiecie na treningową gre i wtedy wszystko stanie sie jasne
swoją postac mozna szkolic, poprzez samą gre oraz trenowanie na silowni, a takze kupowaniem 'skilli'
mecze bedziemy rozgrywac o 21:00 we wtorek i czwartek oraz o 19:00 w niedziele, zawsze mozna przelozyc mecz o 1 dzien maksymalnie