Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2502
Stary 25.05.2009, 15:06
Nikt o tym nie wspaomniał, ale nasz niedawny rywal z kwalifikacji do LM zabankrutował.

Mianowicie chodzi o Beitar którego właściciel podczas kryzysu dużo stracił i zostawił klub z długiem coś koło 11 milionów euro. Także jest szansa z tamtąd wydobyć kogoś niezłego. Taki Boateng byłby niezłym wzmocnieniem w środku. Plus kilku innych zawodników. Na korzyść przemawia to, że Skorża bardzo dobrze zna ta drużyne i wie kto z tamtąd byłby wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując