Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
1519
25.05.2009, 14:47
Przed Legią też wielu pisało że nie kupi u konia , a pod koniec szukali który sprzeda im najtaniej.
filip74
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip74
Znajdź inne posty napisane przez filip74