|
Senior Member
Offline
|
#1515

25.05.2009, 14:32
|
dzwd napisał(a): 
|
Myślisz ,że kupię od konia bilet? Człowieku zastanów się co piszesz .Rok temu gdy Wisła grała jak z nut to na II rundę kupili 9 tyś karnetów a i tak bilety zawsze były ! PARANOJA
|
Pewnie że kupisz kwestia za ile bo na Legie na allegro do 350zł dochodziły , na mecz ze Śląskiem jak na razie krzyczą 100zł ale to stopniowo będzie się zmieniać.
|
|