Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1515
Stary 25.05.2009, 14:32
dzwd napisał(a):Wyświetl post
Myślisz ,że kupię od konia bilet? Człowieku zastanów się co piszesz .Rok temu gdy Wisła grała jak z nut to na II rundę kupili 9 tyś karnetów a i tak bilety zawsze były ! PARANOJA
Pewnie że kupisz kwestia za ile bo na Legie na allegro do 350zł dochodziły , na mecz ze Śląskiem jak na razie krzyczą 100zł ale to stopniowo będzie się zmieniać.
Odpowiedz cytując