Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaKrK_94
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
1514
25.05.2009, 14:17
Kur-wa jak już faktycznie te bilety zostały rozdane dla szkól to ktoś wie może czy jest tam g13 w krakowie?
WislaKrK_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislaKrK_94
Znajdź inne posty napisane przez WislaKrK_94