Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaKrK_94
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
1510
25.05.2009, 14:01
Też sie pytam ;] a druga sprawa będa koniki z biletami na E przed meczem
jak tak to miej więcej w jakiej cenie bilety u konika?
WislaKrK_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislaKrK_94
Znajdź inne posty napisane przez WislaKrK_94