Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bomberman
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
1499
25.05.2009, 12:46
dostuffca
napisał(a):
czyli co, 3k osób kupiło pojedynczy bilet na KK w przeciągu 3,5h?
Tez mnie to zastanawia. Albo jakis wałek albo chlopaki z WŚ nieźle zasuwali..
bomberman
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bomberman