Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7184
Stary 25.05.2009, 12:10
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Jasne, brandzluj sie przed Faktem
Wiesz, ja tam kiedyś przeczytałem że Dolha podpisał kontrakt z Lechem, co wyśmiałem. A za tydzień wszyscy wiemy co się wydarzyło, także jakiś 'szacuneczek' mam do tej gazety


Dubi napisał(a):Wyświetl post
podbijam, jesli z ligi spadnie Arka ( licze również na Odrę ) i Cracovia , do ekstraklasy wchodzi mądrze budowany Widzew, silne Zagłebie i Korona która mam nadzieje jest w stanie wygrac baraż to liga w przyszłym roku bedzie bez wątpienia mocniejsza,atrakcyjniejsza,bowiem na kazdym z tych stadionów atmofera jest powiedzmy ponad przeciętna.

Korona atrakcyjna kibicowsko? Daj spokój, druga cracovia, nic więcej. Oprócz stadionu nic nie mają, może trochę pikników.
Stokrotnie wolę Podbeskidzie i życzę im z całego serca baraży, a wygranych czy przegranych to już ki chu*
the end
Odpowiedz cytując