Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
1486
25.05.2009, 11:32
Dodzwoniłem sie i pan powiedział że biletów to już praktycznie nie ma. Więc pozostaje mi oglądanie za ogrodzenia jeśli będzie sie dało a pużniej na rynek
zapewne takich jak ja będzie więcej
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz