Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1486
Stary 25.05.2009, 11:32
Dodzwoniłem sie i pan powiedział że biletów to już praktycznie nie ma. Więc pozostaje mi oglądanie za ogrodzenia jeśli będzie sie dało a pużniej na rynek zapewne takich jak ja będzie więcej
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując